| zxzx a întrebat:

Cand caut ceva in casuta de cautare ma trimite la prima pagina(tpu.ro). Mi s-a mai intamplat asa acum ceva timp. De ce oare?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că funcţia "Caută" are ceva probleme ziua, când sunt prea mulţi utilizatori pe site. După orele 23:00-00:00 (noaptea) în schimb funcţionează fără probleme.

| mariacris98 a răspuns:

Si mie mi se intampla. Motorul de cautare TPU nu functioneaza decat noaptea pe la miezul noptii sau in weekend.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre timp foloseste versiunea pentru mobil
http://m.tpu.ro
Acolo merge mereu, doar ca si acolo sunt bube. Nu poti accesa toate intrebarile.