| CiocolataCuAlune a întrebat:

DE CE atunci cand caut ceva ma trimite la prima pagina TPU?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

În ultima perioadă funcţia "Caută" este aproape tot timpul inactivă. Am observat că îşi revine un pic noaptea sau spre seară. Tot ce poţi să faci momentan, e să dai o căutare pe Google sau de pe un telefon mobil sau să aştepţi până îşi revine funcţia "Caută". Succes! Numai bine!

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Fiindca siteul este unul de 2 lei, si functia cauta nu merge decat dupa ora 23!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nici mie nu-mi merge decat rar. Dar este bine de stiut ca merge macar dupa ora 23! Nu am tinut cont cand mergea, probabil ca noaptea tarziu!

| PinkPanther a răspuns:

Da, am avut si eu pb cu el, ar trebui sa faca ceva, sa il optimizeze

| ElShaarawy a răspuns:

Este ceva defect si mie mi se intampla...sad

| TraficDeMentosane a răspuns:

Nici mie nu`mi merge, dar numai de vre`o luna nu merge, inainte a mers sad, mai facea fite chatterbox, dar acum nu merge deloc straight face.