| SmilewithNikole a întrebat:

Cum pot sa caut pe cineva pe TPU.ro, sa-i dau mesaj si sa-i vad intrebarile? Nu gasesc o casuta pentru a adauga prieteni pe toata pagina! Astept raspunsuri si dau funda!

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Daca vrei sa cauti profilul unei persoane scrii pe google (uite de ex. profil zurick TPU)Nu poti sa dai la toata pagina deodata, trebuie sa te duci la profilul fiecarui user pe care-l vreau sa-l adaugi la prieteni si sub poza de profil scrie intr-un chenar verde ADAUGA CA PRIETEN.Ca sa-i vezi intrebarile sub chenarul in care scrie ACTIVITATE vei gasi sub numarul de raspunsuri si sub numarul de raspunsuri castigatoare, intrebari.
Pa, draga