| DV a întrebat:

Cand esti unul din campionii zilei chiar primesti tricoul?(in realitate)

1.Cum?
2.Cand?
Doar nr 1, 2, 3 primesc?

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Bună. Primeşte tricoul doar cel de pe locul întâi şi vei primii mail când ţi-l vor trimite, ţi-l vor trimite prin poştă(tu trebuie să le dai adresa, un număr de telefon, numele tău şi mărimea tricoului). Eu am primit tricoul cam după o săptămână după ce l-am câştigat. happy

5 răspunsuri:
| alexalexandrusincerul a răspuns:

Da,il primesti, iti va fi livrat, nu dureaza foarte mult.Doar locul 1, celelalte locuri nu primesc nimic.

| RAY a răspuns:

Sincer nu stiu, nu afirm nimic, acum nu te astepta la nike, addidas, etc e un tricou probabil cumparat de la sechand cu 1 leu iar ei castiga euro cand tu pierzi timpul total aiurea

| michelia a răspuns:

Da, chiar il primesti. Am vazut poze puse pe site de catre " mona" ( campioana intr-o zi) cu tricoul primit.
Doar cel de pe locul 1 ia tricoul, si asta e posibil o singura data pe luna.

| raluca0306 a răspuns:

Da,chiar primesti. Daca esti locul 1, iti trimit ei un e-mail unde sa iti scrii adresa etc.

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Buna!
Da.cand ai cele mai multe raspunsuri in ziua aia, care au fost si ajutatoare[nu au fost copiate] primesti pe bune tricoul.
Pai nu stiu nici eu cum.
Si doar locul 1 il primeste.
Ia consulta putin asta www.tpu.ro/intrebarifrecvente
Citit placut!