| Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972 a întrebat:

Daca esti la topul zilei esti castigator primesti tricoul? funda mare

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru a primi tricou/cană trebuie să răspunzi la cât mai MULTE întrebări într-o zi ( între orele 00, 00 şi 24, 00; nu neapărat tot timpul ) şi răspunsurile tale să RESPECTE Regulamentul!

DOAR userul de pe locul 1 din "Top 3" va primi tricoul!

Trebuie să fi pe locul întâi şi la ora 24, 00 ( când se trece la ziua următoare )!

Topul aferent zilei "X" se validează în zilele următoare...

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

Poţi verifica pe ce loc eşti în top la linkul :
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/

Cana o primeşti dacă ieşi pe primul loc în "Topul săptămânii" - vezi topul de la linkul :
http://www.tpu.ro/useri/topul-saptamanii/

Dacă vei fi validată ca şi câştigătoare a topului aferent unei zile, atunci vei fi contactată pe adresa de mail şi ţi se vor cere datele de contact ( nume + adresă + telefon ).

Iar apoi se ÎNCEPE trimiterea coletelor, după ce se primesc TOATE datele de contact, de la TOŢI userii câştigători în luna respectivă...

Îl primeşti GRATUIT ( prin curier rapid sau prin Poşta Română )!
Tricoul şi taxele de transport sunt suportate de "patronul" site-ului :)

Toate cele bune.

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Numai daca te valideaza redactia dupa cateva zile, dupa ce se analizeaza raspunsurile valide.

| Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972 explică:

Ubvuwqebicbeisrkjvgryftgduysbcjhvslj

| Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972 explică:

Trhvdudvfhdferbxuvbxgxcucy cxcsrhsdidhdidchncj

| AlexandraMikky a răspuns:

Da,primesti tricoul.
Funda, te rog?

| Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972 explică (pentru AlexandraMikky):

Ai pus raspunsul numai ca sa primesti funda?

| Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972 explică (pentru AlexandraMikky):

Iti dau funda pentru ca mai rugat frumos nu ca raspunsul tau este bun celalalt de mai jos estebun.raspunsul tau este varza.

| AlexandraMikky a răspuns (pentru Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972):

Nu. Ce era sa explici mai mult? Putea si el sa citeasca mai sus. -.-''

| Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972 explică (pentru AlexandraMikky):

Nu ascuult nu ascuuult

| AlexandraMikky a răspuns (pentru Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972):

Draga mea, nu mai pot eu de funda ta.
Puteai sa citesti, ca-ti spunea site-ul singur. Dar na...
Ce altceva sa-ti raspund?! Ti-am raspuns simplu si la obiect.
Daca dai un raspuns iti arata ca mai ai ....raspunsuri si poti castiga Tricoul. Asta inseamna cat de mult de duce capu', fara suparare...