| baterie777 a întrebat:

Pentru cei care au fost "Campionii Zilei".
In cat timp vine tricoul de campion? Eu am fost campionul zilei martea trecuta si nu l-am primit inca (nici e-mail-ul)... Azi e marti (deci a trecut o saptamana)

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Tricourile pentru "Campionul zilei" sunt expediate o data pe luna, nu sunt trimise zilnic.
Intra pe blog si vei descoperi ca tricourile pentru luna aprilie au fost expediate in 14 mai, asa ca cele pentru luna mai vor fi expediate pana la mijlocul lunii iunie, cel mai probabil.
http://www.tpu.ro/blog/?p=4170
Asteapta calm, initial iti va veni un mail de la admini in care ti se va cere adresa exacta, pentru a putea sa-ti fie expediat coletul.
Rabdare si fii sigur ca tricoul nu-l pierzi!

| baterie777 explică (pentru greece12):

Scuzati-ma daca nu m-am exprimat corect (acum am vazut ca nu am scris complet despre e-mail'ul cu pricina). Am primit un e-mail in care mi s-au cerut datele de contact, adresa etc., dar nu am prmit vreun mesaj cum ca tricoul a fost expediat.
Nici nu m-am gandit ca un site de rangul asta ar avea ceva in comun cu "teparii", doar am crezut ca ati uitat, deoarece aici scrie "Cat despre premii, expedierea lor se va face saptamanal prin curier, de indata ce primim datele de contact ale tuturor castigatorilor" ( http://www.tpu.ro/blog/?p=3717 )
Repet, pentru ceilalti utilizatori, TPU este de incredere, si scuzati-ma cei care v-ati facut vreun fel de griji in legatura cu asta. O zi buna!

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu e necesar sa-i umpli de panica si pe ceilalti, daca tu nu esti informat.
TPU e incompatibil cu termenul "teapa", ai grija ce afirmi.

| Rax a răspuns (pentru greece12):

Nu am panicat pe nimeni,''baterie777'' a expus faptele, de 1 sapt nu a fost contactat de nimeni.sad

| greece12 a răspuns (pentru Rax):

Daca "nici macar 1 e -mail nu ti au trimis?! sigur e teapa" ti se pare o informatie linistitoare si utila, atunci n-ai panicat pe nimeni.happy

| Rax a răspuns (pentru greece12):

Nu ni se pare normal sa nu fim contactati si lasati asa, cu saptaminile fara niciun raspuns, nu?happyexista un regulament, dar pe linga regulament avem nevoie si de o confirmare ca nu am participat degeaba la concursurihappyo zi frumoasa la toti

| greece12 a răspuns (pentru Rax):

Confirmarea pe care o ceri consta practic in tricoul pe care il primeste fiecare Campion al zilei.
Si, pana azi nu l-a pierdut nimeni, ti-o pot confirma peste o suta de utilizatori care l-au primit si-l poarta deja.
Problema ta este doar de rabdare, s-o educi, iti va fi utila intreaga viata.

| baterie777 explică (pentru Rax):

Am primit o confirmare inca de'a doua zi. Scuza-ma pentru exprimarea incompleta din intrebare.

| baterie777 explică (pentru greece12):

@greece12
"Daca "nici macar 1 e -mail nu ti au trimis?! sigur e teapa" ti se pare o informatie linistitoare si utila, atunci n-ai panicat pe nimeni."
Scuza-ma, dar eu nu am spus asta...

| greece12 a răspuns (pentru baterie777):

Stiu asta,tie ti-am dat un singur raspuns,toate celelalte erau pentru @Rix, cu care am avut un mic chat, dupa cum vezi!
Tu nu ai nici un motiv sa te scuzi, nu tie iti era adresat raspunsul in cauza!happy
Ma bucur ca s-au lamurit lucrurile, am senzatia ca pana si @Rix e multumit.
Felicitari pentru tricou!happy

| TPU.ro a răspuns:

Buna! Colega mea Cristina ti-a scris pe 29 mai de pe contact@tpu.ro. Pe 30 mai ti-a multumit pentru datele comunicate.
Estimez ca in cursul acestei saptamani voi reusi sa ma ocup si de expedierea tricourilor. Vei primi un e-mail dupa ce coletul va pleca spre tine.

Alexandra - TPU

| Rax a răspuns:

Intr'adevar,nu se intelegea corect din intrebare.Ma bucur ca s-a lamurit si... felicitari ''777''winking