| anonim_4396 a întrebat:

Cand o sa devin membru senior pe site?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ingerasdulke15 a răspuns:

Am pus un procent din 100 sa fie 10 eu am raspuns de 120 si am 8 fundite deci chiar e nasol

4 răspunsuri:
| ingerasdulke15 a răspuns:

Cand o sai ai de exemplu la 100 de raspunsuri sa primesti 10 fundite atunci tongue

| anonim_4396 explică (pentru ingerasdulke15):

Nasoool...nu merge numai sa raspund la 100 de oameni? trebuie neaparat sa primesc 10 fundite?

| hideaway a răspuns (pentru ingerasdulke15):

Greşit! Pentru a deveni membru senior ai nevoie de 100 de răspunsuri şi 10 zile de vechime de pe site! Citeşte şi tu, scumpo, de pe blog, înainte de a da informaţii.
http://www.tpu.ro/blog/?p=2183

| anonim_4396 explică (pentru hideaway):

Multumesc mult! happy

| ingerasdulke15 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am pus un procent din 100 sa fie 10 eu am raspuns de 120 si am 8 fundite deci chiar e nasol