| AlexaSiAtat3 a întrebat:

Cum devin membru senior? am mai mult de 10 zile de cand sunt pe site

6 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Păi trebuie să mai ai și 100 de răspunsuri!

evenso
| evenso a răspuns:

Membru senior devii atunci când ai 100 de raspunsuri si minimum 10 zile de la data înregistrarii.
Alte informatii utile gasesti aici http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente

| Rockart a răspuns:

Încă 7 răspunsuri şi eşti senior.

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Membru senior devii atunci când ai 100 de raspunsuri si minimum 10 zile de la data înregistrarii.

| Senorita2000 a răspuns:

Deci...ca sa devii membru Senior trebuie sa ai cel putin 10 zile de la inregistrare si 100 de raspunsuri date.SUCCES!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa un spagat cui trebuie si o sa ajungi si experta rolling on the floor