| Senorita2000 a întrebat:

Cand o sa devin si eu utilizator senior pe TPU?
Acum sun utilizator junior.

Răspuns Câştigător
| Eღilia62 a răspuns:

Ca sa fi senior trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri si minim 10 zile de la inscrierea pe site.

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?pe=2183.

| Skylerx a răspuns:

Mi se pare ca trebuie sa ai 20-40 funde.

| Tsunade99 a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la minim 100 de raspunsuri si trebuie sa ai minim 10 zile pe TPU.

| ImpOssibleTooForgeT a răspuns:

Cand o sa ai 100 de raspunsuri o sa fi utilizator senior
fundita?

| ImpOssibleTooForgeT a răspuns:

Am raspuns bine aproape toti de ce ai dat nefolositor si stupid? straight face
te doare rau

Răspuns utilizator avertizat
| 이벨 a răspuns:

Trebuie sa ai cel putin 10 zile de cand ti-ai facut cont si trebuie sa ai si peste 100 de raspunsuri in acest timp

| furios4you a răspuns:

Cand o sa ai 100 de raspunsuri date si 10 zile de activitate

| xDivineAngel a răspuns:

Dupa ce ai 100 raspunsuri

| BBEgirl a răspuns:

Cand o sa ai 18 anihappy

| biancaalexe a răspuns:

Trebuie mai intai sa dau 100 de raspunsuri.Succes big grin.