| WarriorCat a întrebat:

Din cate stiu eu, devin utilizator senior la 100 de raspunsuri.
Am 350 si inca sunt utilizator junior. thinking

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Esti utilizator junior inca pentru ca nu au trecut cele 10 zile de la inregistrarea contului.
Dupa ce vor trece aceste zile, vor avea grija adminii sa iti schimbe statutul
Mai multe informatii gasesti aici
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
O zi buna sa ai:)

| WarriorCat explică (pentru caramela):

Multumesc! Am inteles! Multumesc, la fel.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Scrie la profilul tău :
"Utilizatorul mai are nevoie de 4 zile pentru a deveni Senior" :)

"26. Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie. " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#26

Toate cele bune!

| Fatamuntilor a răspuns:

100 de raspunsuri si 10 zile de la inscriere.
Daca pui mausul pe banda portocalie ce se afla sun profilul tau, afli cat timp mai ai pana devii senior.

| AlexAleex a răspuns:

Trebuie sa treaca 10 zile de cand ti-ai facut contul pentru a devenii utilizator senior.