| CezaraEM a întrebat:

Hei!
Eu sunt deocamdata utilizator Junior, cand devin senior?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După ce au trecut 10 zile de la activarea contului dar și minim 100 de răspunsuri aprobate și postate pe site.
Mult succes.
Pa, pa.

| TeoPT a răspuns:

Tare greu e sa citesti sectiunea "Intrebari frecvente"

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
dupa 10 zile vechime pe site si 100 raspunsuri date de calitate, apoi adminii vor avea grija sa iti schimbe statutul.
O seara bunahappy

| CautNume a răspuns:

Http://www.tpu.ro/blog/?p=2183
"Pentru a cerne apele am stabilit ca un membru junior ramane membru junior pana la momentul in care scrie 100 de raspunsuri. Cu un minim de 10 zile de juniorat"
Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Cand vei avea 10 zile de la activarea contului si minim 100 raspunsuri de calitate.
*-*

| alexs99 a răspuns:

Vei deveni utilizator senior cand vei avea cel putin 100 de raspunsuri si 10 zile vechime.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Trebuie să ai o vechime de 10 zile și să ai 100 de răspunsuri.
Citește regulament www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Good Day!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa 10 zile de logare si minim 100 de raspunsuri, conform regulamentului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Trebuie să ai minim 100 de răspunsuri aprobate şi 10 zile vechime pe site.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa 10 zile de logare si minim 100 de raspunsuri aprobate.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Intri pe profilul tau si apoi scrie sus pe o bara cate raspunsuri mai ai de dat pana devii utilizator senior.