| Reek54 a întrebat:

Care dintre voi, ignorati unele categorii de aici?, Si care dintre voi, nu ignora nici-o categorie?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu ignor nicio categorie...dar la unele raspund numai cand se pun intrebari ce apar pe prima pagina.

7 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Cred ca fiecare dintre noi are categorii preferate pe care intra zilnic, iar pe altele doar ocazional.

| Reek54 explică (pentru EmaS):

Eu unul nu am categorii preferate, le las pe toate libere..si unde ma pricep, acolo raspund, nu conteaza din ce categorie e intrebarea.

| NOname a răspuns (pentru Reek54):

Idem.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Idem. laughing

| NOname a răspuns (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

Hey, nu strica tradiția! laughing

| Elvina a răspuns:

Eu raspund doar la Adolescenti, Conversatii, Dragoste si sex si foarte rar la altele. Restul le ignor complet.