| anonim_4396 a întrebat:

Care e durata maximă de timp pentru a se încarca "imaginea" de la profil pe TPU? Încărcarea grea poate avea drept cauză dimensiunile imaginii?
Mulțam.

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

În mod normal, poza apare după 6-12 ore de la încărcarea acesteia, însă, dacă o încarci la sfârșitul săptămânii (începând cu ziua de vineri), poza îți va apărea la profil luni, în jurul orelor 12:00 - 14:00.
Baftă!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă o schimbi astăzi, va apărea abia luni, pentru că e week-end. În rest, apare cam în 24 de ore, a doua zi.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În maxim 24 de ore apare poza dacă respectă dimensiunile avatarului, este vizibilă atât la profil cât și la toate postările tale.
În week-end nu este vizibilă dacă alegi să faci schimbarea, se va vedea tocmai luni dimineață.
Pa, pa.

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Poza de la avatar şi de la răspuns va apărea in maxim 24 de ore daca respectă dimensiunile unui avatar! In cazl in care vrei să pui o poză gif, dimensiunile ei trebuie sa fie maxim 60-60.
O zi bună!

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Numai am ce sa raspund, mi-au luat-o alti inainte laughing