| Alexandru123451 a întrebat:

Se poate intampla ceva rau cu bateria daca folosesc telefonul in timp ce se incarca la calculator prin cablu USB? Din cate stiu, nu se poate opri incarcarea telefonului prin USB de la pc.

3 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Da, poti sa strici mufele si iti supraincalzesti acumulatorul telefonului ceea ce duce la scurtarea vietii acumulatorului.

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

In afara faptului ca s-ar putea ca telefonul sa nu ti se mai incarce din cauza faptului ca voltajul laptopului nu va fi suficient, nu.

| 7Young a răspuns:

Ba ti se ftw mufa de la tell si ai belito deci nu iti recomand