| Reny a întrebat:

Care e utilizatorul vostru TPU preferat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MaicaPrecista, TantiZâna, CosticăȘoferu, NeluluOaie, NeluluMărăruși, MirceaaluGălearcă, MirceaaluPetrică, CosticăaluGazoancă, TantiOnica, MaicaMia, MaicaAurica, TaicaTică, TantiMaria, TușaMaria, Titidevale, MiticăaluGurău, TantiNiculina...hmm nu-mi mai vin câțiva în minte și-mi cer scuze față de cei pe care nu i-am menționat, dar oricum sunt niște țărani fictivi! laughing Și niște nume excelente de trolli pentru cine e interesat! devil

Mda... aaah, am greșit întrebarea! big grin Scuze!

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mă interesează să ajut nu să fac discriminări!
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu am un utilizator preferat, îmi plac răspunsurile mai multor useri de pe site. Printre aceştia se numără: Brigaela,NOname, Greece12, Mariana,
IMPERIA,NeluL,Flav, ardnaxur1961,
kongeriket,Спинесхиверс,nony,
Marina,mihaela31, Smith(momentan CristinaCorporatrista),Jelli,
Alicecullen, mhn24, 7h30, Ray,Apache,
ScurtCircuit,Kronstadt,Androgyn Beauty,FuckOnCocaine,Leocerba,Lora, Nyx,larix, hombre,Hep Hap, syme,Alphawolf,chelstone, UniverseQuasar,Via,adrian,hombre, monyk, greenmile00, aqualuna, tyana,Klepto,PhaseMorphXR, etc., etc.

Apache
| Apache a răspuns:

Sunt mai multi ...nu cred ca pot sa zic numai de unul!

| mgtow a răspuns:

Eu ma apreciez pe mine nu am interes in alti utilizatori.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

@ ScurtCircuit, asta-i cel mai tare raspuns, ever! Am sa bag intrebarea la favorite! Deci, m-am prapadit de ras...BRAVO!

| bianca9422 a răspuns:

Nu am un utilizator preferat...defapt nu m-am gandit niciodata la asta

pe calea asta tin sa ii felicit pe cei care ajuta din inima si nu pentru reputatia pe acest site!

| aliceinchains a răspuns:

Mie îmi plac mulţi utilizatori şi răspunsurile lor: oz, Tweety, Ben., ÉrotiqueConseils, Flav, Brigaela, lia, Carmen, Vizitiul, Luori, Marina, Dmonik, Dani04, llucixxl, Kronstadt, hombre, AdiSR, Infraverde, oasis, Sataninside, AkexD, Iulia, Jelli şi Vlacebo.

| aliceinchains a răspuns:

@ScurtCircuit: Cred că ai uitat-o pe VițicaIonescu.

| Azm a răspuns:

Trebuie sa recunoasteti ca Marioara e cea mai tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Utilizatorul meu preferat e 7h30 love struck love struck love struck love struck love struck love struck love struck

În rest îmi plac mai mulți: Cereste, ScurtCircuit, ErotiqueConseils, floare0albastra, giuly, Digital112, NOname, neluL, LithiumAngel, Promisiunea, Gabi87, o mare parte din rockerii site-ului, Legiuitoarea și îmi pare rău dacă nu am precizat pe cineva, să se simtă în acest "etc." big grin

@ScurtCircuit, cât am râs rolling on the floor nu am mai râs de mult așa rolling on the floor nu știu de ce dar ai fost haios rău rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bianca9422, păi ca să ai o reputație bună trebuie să și ajuți din inimă sau măcar să pară asta, dar în general se observă ipocriții și sunt recompensați cu stupid.

| Americanuu a răspuns:

Nu cred ca am.

Răspuns utilizator avertizat