| SicaPisica a întrebat:

Care e utilizatorul vostru preferat de pe TPU?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
17 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Nu știu dacă „preferat" e cel mai bun termen, dar dintre utilizatorii activi ai site-ului, cel mai competent, complet și diplomat user (după gusturile mele, evident) este @michelia.

| AtateaConditii a răspuns:

Origamy, am auzit ca e cea mai desteapta si frumoasa utilizatoarea din istoria TPU-lui.hee hee Mie imi place de Cioran, dar tie?

Răspuns utilizator avertizat
| AtateaConditii a răspuns (pentru Yasmin875):

Am fost ironica, dar esti prea narcisista sa te prinzi.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Yasmin875):

Asta e cea mai oribilă consolare. "Toți suntem frumoși și deștepți în felul nostru" o zic ăia care nu-s nici frumoși nici deștepți.

| BrokenArrow a răspuns (pentru Yasmin875):

Cineva nu poate depista o gluuumă. whistling

| Iubibilăă a răspuns:

Utilizatorii seriosi ce ajuta intregul TPU.
Pa, pa.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Utilizatorul meu preferat este caramela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am niciun utilizator preferat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am un preferat. Îi detest pe toţi la fel de mult. laughing Nu, pe bune, chiar nu prefer pe nimeni, fiindcă mi s-ar părea absurd să am un favorit dintr-o comunitate online atât de mare şi de populată.

| FastAndFurious a răspuns:

Am mai multi useri pe care ii citesc cu placere, dar pentru ca trebuie sa aleg, ramane @greece12, alias " doctor love".

Cum ai putut sa consideri cel mai bun raspunsul care include in aceeasi oala o mediocritate( buna, pa, pa) care raspunde monosilabic si deseori in afara subiectului, alaturi de o minte limpede si sclipitoare ca a lui @NoName?

| WQTS a răspuns:

Eu.