| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Care este utilizatorul vostru... să zicem „preferat" de pe aici?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu am nici un utilizator preferat,pur simplu cu uni te intelegi, cu uni nu te intelegi, simplu, nu te poti intelege cu toata lumea, vezi avatarul meu

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

Dap...

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Si tu esti o fata inteligenta, la varsta ta esti deasupra multora cu dublul varstei tale

73 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ray, ma fascinează când ba îmi da block și ma urăște, ba ma scoate și mi ia apărarea random

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Culoarea parului tau ma face sa imi pierd auto controlul

| RAY a răspuns:

Am auzit ca ti a dat carti de citit plato?

| RAY a răspuns:

Vezi ca iar am nevoie de traducere, omule nu poti continua asa sincer, si un copil de 7 ani scrie mai corect ca tine, ce am spus eu? ca ne pasa doar de noi, adu un argument cum ca nu e asa, in fapt si tie iti pasa doar de tine, imi dai 50 de ron daca iti cer acum? desigur ca nu, ma lasi cu ipocrizi de astea, sunt scarbit de cei care se dau buni dar sunt niste tarfe ipocrite, eu am spus ca conteaza ambele, nu minti

| RAY a răspuns:

Deci ma trimiti la munca cand iti cer, dar scrii ca esti diferit laughing esti ca si plato pastila mea de umor gratis, nu trebuie sa platesc Netflix va am pe voi, omule esti un ipocrit, asta nu e jignire e un adevar

| RAY a răspuns:

Scrie naibi corect macar Austria, care daca stai acolo stii ca se numeste österreich

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

Eram curioasă cum se spune Austria în germană. Serios tongue
Merci... scuze, danke!

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

De ce am pus eu întrebarea asta?;(
laughing

| RAY a răspuns:

laughing mai baiete tu existi ca iti dau atentie, tu te ai bagat aiurea in seama cu mine

| doctorandus a răspuns:

Minrest pare cel mai priceput la religie: nici crestin fanatic, nici ateu fanatic.

| SilentRain a răspuns:

SilentRain big grin

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru SilentRain):

Și eu la fel big grin

| SilentRain a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Hai termina ca o sa roșesc, nu mai spune din astea în public blushing

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru SilentRain):

De ce? laughing

| SilentRain a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Pisici cu murături

| Dalmore a răspuns (pentru SilentRain):

Are 13 ani, Pedo

| SilentRain a răspuns (pentru Dalmore):

Doamne ferește, 13 ani are? Aoooleee

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru SilentRain):

Fraților, așa reacționați toți, de parcă am ciumă amestecată cu varicelă distorsionată.
tongue

| Dalmore a răspuns (pentru SilentRain):

Eu ti-am atras atentia ieri laughing

| SilentRain a răspuns (pentru Dalmore):

Data viitoare scrie și tu cu litere mari, ca uite asa întru la pușcărie fără sa vreau laughing)

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Dalmore):

Emm... dar așa reacționează toți, de parcă am ceva soi de ciumă amestecată cu nu știu ce boală.
Ce am făcut?;(
Să-mi șterg contul?
Operațiune gratis laughing

| SilentRain a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu e vorba de asta, doar ca nu îmi permit sa fac un anumit tip de caterinca cu copii big grin

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Dubleaza si tu varsta ca doar esti pe TPU, aia care te judeca au degeaba varsta lor

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru SilentRain):

No, las' că-i bine :@ tongue

| Dalmore a răspuns (pentru SilentRain):

Credeam ca e suficient sa te fac pedo rolling on the floor

| Dalmore a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu e vorba despre asta. Esti doar foarte mica.

| SilentRain a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu te lua după userul de mai sus, e importanta sa știm vârstă ta reala, ca să știm și cum sa ne comportam cu tine

| SilentRain a răspuns (pentru Dalmore):

Valeee, știi ca dacă intram la pușcărie te trageam și pe tine după mine rolling on the floor) zicem ca e din vina ta ca nu ai scris cu litere mari laughing

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru SilentRain):

Adică să zicem că eu aș avea 7 ani.
Atunci toți mi-ați zice „fugi și pune mâna pe carte" sau de astea?

| SilentRain a răspuns:

Roagă-l pe Plato sa te învețe sa scrii în romana, pardon anromana laughing)

| SilentRain a răspuns:

Ma tăvălesc pe jos de ras, doamne cata ipocrizie în lumea asta laughing)

| Hammurabi a răspuns:

Arbe eso tuto sepista eqo dones, per tua liverto eqo se predo.
Nome freta com lisardo et distras tono.

| Plato a răspuns:

Era natalia, dar s-a mai stricat. happy

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Plato):

Asta e, ce să-i faci... tongue

| Plato a răspuns:

Acum ma simt demodat, ia uite-i pe toti pe limbi straineze. A dracu', nu va mai place romana. laughing

| Hammurabi a răspuns (pentru Plato):

Româna?
E limba tracică.

| Freya1 a răspuns (pentru Plato):

Eh,macar am fost in topul preferintelor cuiva.Ce sa faci, viața cu problemele ei ne cam seacă de răbdare. :p

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Plato):

This is the life, boss! laughing

| Plato a răspuns (pentru Freya1):

Dap, era fain ce ziceai, apoi ai scartait-o cu cateva mizerii. happy
Dar te tin minte pentru primele.

| Freya1 a răspuns (pentru Plato):

Mersi,esti drăguțbig grin

| Emma30555 a răspuns:

Mie îmi plac userii mai vechi, care sunt foarte activi, sunt cumva familiari

| ywar a răspuns:

Las-o mai usor cu scrisul. se recomanda semnele.

| Dalmore a răspuns:

Ciudatenie

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Daca o placi asa mult ai putea sa-i cumperi doua feli de tort

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Ii cumpar inghetata ca stiu ca-i place.

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Tu vrei sa o congelezi in congelator ca esti invidioasa pe kg ei

| AmFostOdataEuOBaba explică:

Ce?
Stimabilă persoană, trebuie să învățați să scrieți corect în limba română, și după, vorbim!
#respect rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu conteaza varsta cand vorbesti cu un user, ca doar nu o sa vorbesti chesti intime indiferent de varsta sau limbaj vulgar, si asa majoritatea de pe TPU sunt adolecenti cu varsta intre 14-18 ani, anul asta faci 14?

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Pana invata tu intri la pensie

| SilentRain a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Dacă aia avea 7 ani, ți-aș spune ca TPU nu e chiar un site pentru copii mici, și da te-aș trimite la joaca în nisip
Ehh acum ai 13 nu ești chiar un bebeluș, ești o adolescenta, dar e important sa știm vârstă ta reala ca să știm cum sa ne adresam

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Ar fi foarte bine daca ai invata mai mult, intri in clasa a noua nu? la ce profil? limbi straine?

| AmFostOdataEuOBaba explică:

Y tu tambien, si no lo sabias laughing

| AmFostOdataEuOBaba explică:

Es facil para insultar. No?

| AmFostOdataEuOBaba explică:

Emm esa es la comunidad. Nadie no quiere aceptar a nadie.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Sunt multe persoane faine pe aici, cu simțul umorului și simpatice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hecate

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

Da, pare a fi simpaticăwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt fermecătoare, știu.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Nu am un user preferat.
Cine are 13 ani pe aici, nu am inteles.

| Henrypericolpublic a răspuns (pentru Henrypericolpublic):

Nu ma gandeam ca avem useri tineri pe TPU.

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Cel ce citeste asta.

| andiceasu95 a răspuns:

Batranul Ray fara el nu ar mai avea farmec TPU tongue

| RAY a răspuns (pentru andiceasu95):

Wow in sf cineva ma pomenit si pe mine

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

A pomeni = a face pomană? rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

La pomana mea nu primesti coliva ca sunt ateu, puneti pofta in cui

| NuConteazCineSunt0 a răspuns:

Tuuuuuu