| Atotstiutorul a întrebat:

Care este organigrama siteului tpu.ro?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I beg your pardon?
N-avem. big grin
Dar in principiu sunt vreo 3 persoane mari si late, poate chiar 4 daca punem si programatorul (cam ocazional) al site-ului.
1. Catalin Tenita - fondator
2. Cristina - admin continut, se ocupa indeosebi de pagina de Contact.
3. Alexandra - posteaza public pe site, pe blog.
Uneori cele 2 fete isi mai schimba rolurile cand una din ele e "chemata de natura".
Alexandra are si nume de familie cunoscut dar prefera sa nu si-l expuna pe aici. Iar de Cristina nu prea stim multe, decat ca o apuca plansul la postarile/mesajele unora. Ah, dar stiu ca cea din urma are vreo 25 de ani, iar Alexandra vreo 21 pe acolo si e self-proclaimed PR specialist. Iar despre Catalin afli mai multe pe Google, LinkedIn, etc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

L-ai uitat pe baiatul ala de la Treeworks, Cristi parca, de zapaceste serverul zilnic rolling on the floor
Chiar, ai vazut serialul "IT Guys"? Sa-l cauti, e bestial! rolling on the floor