| anonim_4396 a întrebat:

Care-i treaba cu Marioara? Rade doar de noi punand intrebari stupide sau are nevoie de o consultatie la psiholog? Sincer are vreo 15 intrebari numai despre sfarsitul lumii si dumnezeu. Ar trebui sa se faca o categorie a Marioarelor asa sa fie mai multe acolo sa se inteleaga.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Drept e ca sint destui timpiti pe lumea asta, dar in cazul asta, sint de acord cu Andraxur. Asta-i doar un plictisit, care a gasit o modalitate de a capta atentia.

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa te uiti si la raspunsuri.
E clar ca e un nenorocit de troll. Analfabetismul, insa, ii apartine 100%.

| Dennys1521 a răspuns:

Care marioara mha ca eu ink nu am vazut-o?
trimite-mi un mesaj cu linkul ei

| Paulla a răspuns:

Lipsa de ocupatie.
Ambele variante, vrea sa rada de noi cu intrebarile ei stupide dar are nevoie si de o consultatie avand in vedere ca nu are nimic mai bun de facut decat sa puna intrebari stupide despre acelasi subiect stupid.

| Blanky a răspuns:

Cand intrai pe TPU imi sa o intrebare cica "Copii azi ati fost la biserica" laughing) ma intrebai care o fi proasta care zice astahee hee spre uimirea meah Lol ca cine alt cineva dk o baba laughing))))))))) de cand babele au cont pe TPU si pe hi5hee hee

| Angelic13 a răspuns:

Sunt de acord cu tine, dar nu te stresa asta e Marioara e Marioara... parca si numele ai are ceva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am observat-o. Stii ce cred eu? Site-ul asta ar cam avea nevoie de cate o categorie pentru fiecare-n parte!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamna ardnaxur1961, eu ma tem ca daca e un troll atunci nu e exclus ca acesta sa stie sa simuleze analfabetismul! Poate vrea sa indeparteze orice fel de suspiciune in privinta contului original de pe site.