| Noexam a întrebat:

Care sunt cerintele, pe care trebuie sa le indeplineasca o intrebare, pentru a aparea in sectiunea "Recomandate"?

Răspuns Câştigător
| OaiaNinjalău a răspuns:

Din cate stiu eu... categoria la intrebare trebuie sa fie aleasa corespunzator, fara limbaj neadegvat, iar daca intrebarea are cat mai multe recomandari de la seniori va aparea ca INTREBARE RECOMANDATA! O zi buna!

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Uite aici mai multe detalii: http://www.tpu.ro/blog/?p=3693

Alexandra - TPU.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te ai bine cu cativa useri ce trag sforile pe aici si se poate recomanda orice intrebare.Bafta!

Răspuns utilizator avertizat