| Adrian4123 a întrebat:

Care sunt rankurile de pe TPU.ro? ( junior, senior etc.)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista asa ceva pe TPU. Junior si senior sunt cele doua categorii de utilizatori (pana la 10 zile de activitate si 100 de raspunsuri esti junior si apoi devii senior). Rank-ul este locul din clasamentul utilizatorilor TPU, si este dat de numarul de puncte acumulat la o anumita data. Mai exista titlurile de expert TPU si userul anului, acordate de echipa TPU. Pentru lamurirea ta citeste raspunsurile la intrebari frecvente si postarea de pe Blogul nostru si al vostru din 30 august a.c. Numai bine!

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Rankul se referă la punctaj, nu la statutul de junior sau senior.
Pentru mai multe detalii, accesează http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente.
Succes!

| darrio2007 a răspuns:

Intra sus in Comunitatea si vei vedea ce rank are fiecare utilizator de pe TPU.Nu are nici o legatura cu junior.

| BogdanPunct a răspuns:

Junior, Senior, Expert TPU si Utiizatorul Anului. smug
cred...