| BucurCristina a întrebat:

Cat dureaza in medie ca o intrebare/un raspuns sa fie aprobate?
Sunt doar curioasa.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform TPU citez:
"Dacă întrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a apărut încă, nu-ţi face griji, aceasta va figura pe site în cateva momente, adică atunci când pagina va fi reactualizată. Întrebările postate de utilizatorii noi vor fi iniţial vizibile numai autorilor lor şi utilizatorilor logaţi. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logaţi, fără a fi raportate. Dacă întrebarea cumulează minimum două raportări, ea va fi respinsă de pe site şi va ajunge în atenţia administratorului site-ului."
"Ca şi în cazul întrebărilor, postările care aparţin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor şi utilizatorilor care sunt logaţi. După ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logaţi fără a fi raportate, respectivele postări vor fi vizibile pentru toată lumea."
Pentru a te lamuri cu activitatea pe TPU te sfatuiesc sa citesti raspunsurile la Intrebari frecvente.

| BucurCristina explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc pentru raspuns.

1 răspuns: