| Senorita2000 a întrebat:

Cate funde trebuiesa am pentru a deveni expert TPU?
Dar raspunsuri? funda

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Titlul de expert nu-l primeşti dacă ai un anumit număr de funde sau de răspunsuri. Acesta este oferit în urma răspunsurilor folositoare, considerate inteligente sau amuzante. Totuşi, trebuie o activitatea zilnică, peste 10% din răspunsuri să fie folositoare. (De exemplu, dacă ai 200 de răspunsuri, 20 să fie premiate cu fundiţă)
Succes!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Admini te fac expert în urma postărilor de calitate, activitatea constantă și respectarea politicii site-ului!
Succes!
Pa, pa.

| ASIGURATORUL a răspuns:

Trbuie sa dai raspunsuri de calitate astfel incat raspunsurile declarate castigatoare (cele pentru. care primesti funda) sa reprezinte cel putin 10% din numarul total de raspunsuri acordate.Nu exista un numar minim de raspunsuri sau de funde.Totul ramane la aprecierea adminilor TPU.Succes!

| Mashiro a răspuns:

Experti TPU se aleg supa dispoziti celorlati experti sau moderatori sau daca esti userul anului

| valyNo1 a răspuns:

Respecta regulile si vei fi exper in orice lucru