| 123branzapute123 a întrebat:

Cate intrebari trebuie sa fi postat ca sa devin senior

Răspuns Câştigător
| CllaraCllary a răspuns:

Ca sa fi senior nu trebuie sa ai un anumit nr. de intrebari ci 100 de raspunsuri. ele te vor urca in rank-ul de senior(cele 100 de raspunsuri)
probabil te intrebi de ce raspunsuri:deoarece TPU a fost inventat in primul rand pentru. a ajuta de accea conteza raspunsurile(cele 100 de raspunsuri)nu intrebarile. sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de 100 de răspunsuri aprobate și postate dar și minim 10 zile de activare a contului.
Pa, pa.

| hideaway a răspuns:

Nu îți trebuie întrebări, ci răspunsuri. Mai exact, 100 de răspunsuri și 10 zile de la activarea contului, pentru a devenii "Senior".

| aliceinchains a răspuns:

Niciuna, trebuie răspunsuri, nu întrebări. 100.

| Rockart a răspuns:

100 de răspunsuri, nu de întrebări.

| Lightning1997 a răspuns:

Nu conteaza cate intrebari, importante sunt raspunsurile pe care le dai, minim 100 si minim 10 zile de la data de inregistrare pe site

| StoicaAndi a răspuns:

Iti trebuie 100 de intrebari ca sa devii senior