| alexmitzyy a întrebat:

Câte puncte valorează un raspuns?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#10

7 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Acumulezi puncte de fiecare data cand oferi raspunsuri. De asemenea, castigi puncte si prin voturile primite pentru raspunsurile tale.
- pentru postarea unui raspuns (aprobat) veti primi 50 de puncte;
- pentru postarea unei intrebari nu se mai ofera niciun punct si nici pentru votarea raspunsurilor postate de altcineva;
- atunci cand un raspuns este ales castigator, cel care l-a postat primeste 100 de puncte;
- pentru fiecare vot "folositor" sau "inteligent" primit, se ofera cate un punct.
Se acorda puncte suplimentare pentru rapiditatea cu care postezi un raspuns: primul raspuns postat pentru o intrebare valoreaza 50 de puncte; al doilea - 40 de puncte; al treilea - 30 de puncte; al patrulea - 20 puncte; al cincilea raspuns - 10 puncte.
Pentru a vedea care dintre intrebari nu au niciun raspuns/ au un raspuns/ au doua raspunsuri/ au trei raspunsuri, intra aici.

Răspuns utilizator avertizat
| alexs99 a răspuns:

50 de puncte

| Ramona000 a răspuns:

De obicei 50 puncte

| Trippy a răspuns:

50 de puncte

| Goguryeo a răspuns:

50 de puncte, dacă nu este câștigător.
100 dacă este.

| DariaCriss a răspuns:

Depinde la ce. La ce te referi?