| Myhaela_8649 a întrebat:

Cati utilizatori are TPU? daca stiti spuneti-mi si mie! o zi buna

Răspuns Câştigător
| Nestle a răspuns:

212023. Funda?

18 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt 212023 de utilizatori.
Puteai să afli şi singură, uitându-te la colţul din stânga sus, sub "Pune întrebarea ta aici!".

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate spune exact cati utilizatori sunt, deoarece sunt destui cu 2 ori mai multe conturi, se poate spune doar cate conturi sunt inregistrate, ai cifra pe prima pagina, imediat sub PUNE INTREBAREA TA AICI, chiar n-ai vazut-o? In acest moment sunt 212.023 conturi inregistrate.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Până acum numai 212023 de utilizatori.
Acum știi.
Pa, pa.

neluL
| neluL a răspuns:

212.023 - usheri inregistrati-> Uita-te la Rank-ul tau!

| Psihoyounger a răspuns:

În momentul de faţă are 212.023 de utilizatori dar din păcate nici jumătate nu sunt activi pe site. Pentru a urmări numărul utilizatorilor TPU.ro trebuie doar să priveşti în stânga paginii, sub "Pune întrebarea ta aici". Baftă! happy

| Kristtine a răspuns:

212023. vezi că apare în stânga acolo unde e cu portocaliu happy

| LostInMyDreams a răspuns:

TPU are 212023 utilizatori.Scrie acolo langa chenarul verde de sus in stanga unde sa iti pui intrebarea.

Răspuns utilizator avertizat
| PinkDea a răspuns:

Oficial : 212023
Dar mai sunt utilizatori si fara "Rank " asa ca cred ca are in jur de : 250.000

| Nestle a răspuns:

Scrie daca dai la detaliile contului pe ce loc te aflii din cati sunt.

| GoguStrigoi a răspuns:

212023 de utilizatori.Scrie acolo la Rank

| KingJulien a răspuns:

212023 big grin

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

212023, in momentul respectiv.

| Annie a răspuns:

Cam 212023 (scrie acolo in stanga dar dispare repede )

| analia0103 a răspuns:

212023 de utilizatori...vezi ca scrie la dreptunghiu ala portocaliu de sub? PUNE INTREBAEA TA AICI... asta scrie in dreptunghiu verdewinking

| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

Pai...212023 pana in acest moment!

| SilviuCarlos a răspuns:

212.023 de mii... funda?