| AvalohAlyn a întrebat:

Ce categorie de pe TPU va intereseaza? sau ce categorii? La ce categorii postati cel mai des?
Pe mine ma intereseaza si pasioneaza religia, stiinta sau filozofie, uneori muzica, pets.A si sport.Ma pasioneaza aceste domenii.Voi?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mă interesează să ofer răspunsuri cât mai bune!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pai cel mai des intru pe
Totul despre TPU.
Casa si gradina
Conversatii
FamiliE/Relatii.
Adoloscenti... dar raspund si celorlante categorii in masura care ma pricep.
O seara bunahappy

| Konata a răspuns:

Mie imi plac categoriile Educatie si Cultura Geenerala, Informatii Utilitare( pentru ca acolo se poasteaza de toate), religie, muzica, religie, conversatii, hobbies and pets si gastronomie.

| CautNume a răspuns:

Cel mai des raspund la Muzica si Totul despre TPU, dar si la Filme & Seriale, Timp liber, Conversatii, Adolescenti...

| darrio2007 a răspuns:

Conversatii,Educatie si Cultura Generala, Adolescenti, Sanatate, Totul despre TPU si nu in ultimul rand Dragoste si Sex.

Răspuns utilizator avertizat
| Kaℓi a răspuns:

Stiinta si Filosofie
Conversatii, ca trebuie sa ne mai descretim fruntile...
Literatura
Muzica
Arta si Cultura
Totul despre TPU
Religie, tot pentru descretirea fruntii laughing
Familie & Relatii
Educatie si Cultura Generala (mai dau cate un sfat la teme, cand mi-e tare mila de intrebator happy )

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

1.Știință și Filosofie
2.Religie
3.Muzică
4.Conversații
5.Literatură.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adolescenți, Conversații, Știință și filosofie, Totul despre TPU... unde pot și eu răspunde. Altceva nu știu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate categoriile!

| Allexinno1988 a răspuns:

Sall de fapt daca stiu o intrebare o raspund sau incerc sa dau un raspuns cat mai aproape este bine sa cunosti care un pic din fiecare