| Fara a întrebat:

Ce credeti despre TPU? Credeti ca este site-ul care va ajuta intodeauna?

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este un site foarte util şi distractiv. Şi este site-ul meu preferat.
Aici am găsit sprijin şi ajutor de fiecare data.

| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Da acest site este minunat.Mereu cand ai nevoie de ajutor cei de pe TPU te ajuta in totdeauna.

| Evolution a răspuns:

Căteodată da... căteodată nu..., cea mai mare problemă de la TPU sunt userii cu vârste între 7-10 ani care strică site-ul, în rest e NR.1 în România

| Hydrangeaceae a răspuns:

Eu personal cred că TPU este un site foarte folositor pentru fiecare dintre noi, deoarece aici putem să adresăm întrebări în speranţa că ne va putea ajuta cineva, putem comunica cu alte persoane şi putem să ajutăm şi noi, la rândul nostru pe alt cineva.

| Levya a răspuns:

TPU e un site pe care ma pot baza mereu.
E bine sa stii ca poti ajuta pe altii, in timp ce si tu poti fi ajutat! Nu conteaza, funditzele sau voturile...doar sprijinul. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu caut ajutor pe site, ci doar niste simple opinii. Pun intrebari accesibile oricarui utilizator. In schimb, imi place sa ajut pe unde pot.

| KikiRiki98 a răspuns:

Eu cred ca da. Mereu cand am nevoie de ajutor TPU ma ajuta:* E un sait pe care poti avea increderebig grin

| Stefania96dfg a răspuns:

Ma ajuta depinde de ce intrebare pun sau ce raspunsuri gasesc! Gasesc raspunsuri de ajutor si la intrebari pe care nu le-am pus eu, deci da e de ajutor in multe privinte!

| callmebeautiful a răspuns:

Daaaaa

Răspuns utilizator avertizat
| popana a răspuns:

Nu totimpul pentru ca nu toti se uita la toate intrebarile dar cateodate ai noroc si gaseseti raspunsul ca acum cum iti dau eu

| George_7942 a răspuns:

Da,chiar cred, deoarece m-a ajutat mult la teza(am luat 9, 20 big grin la mate si 10 la romana) datorita la TPU multumesc