| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca TPU este un site care va ajuta?
Va rog sa argumentati raspunsul.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu ajută, este o sursă de informare!
Pa, pa.

| Esperança a răspuns:

Da,ma ajuta sa-mi pierd timpul.

| Woodenpints91 a răspuns:

Mă ajută să-mi dau seama că prostia este infinită...şi eu mă distrez pe seama asta.
Dacă vrei ajutor pe bune nu căuta aici.

| SMA a răspuns:

Da. Asta e si scopul site-ului. A da sfaturi si raspunsuri ajutatoare. Unii pun intrebari aici doar ca sa se afle in treaba si pentru a se da in spectacol(de aceea mai nou au inceput indoielile despre site). Dar altii chiar au nevoie de sfaturi si alte raspunsuri. Poate conta foarte mult un raspuns pentru o persoana aflata la ananghie sau in criza de timp. Deci da, e un site foarte bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pacate ai dreptate. Si tot din pacate, rubrica religie a ajuns sa fie elocventa, are cea mai mare concentratie de retardati si a ajuns un alt trivia/amuzament.

| Abandoned66 a răspuns:

Pe mine sa ma ajute? Nicidecum. Eu am fost mereu aici ca sa ajut, nu ca sa primesc ajutor. Problema e ca in ziua de azi nu mai gasesti pe cine sa ajuti. Toti vin pe site in ultima vreme doar ca sa frece menta pe net.

| danizilla a răspuns:

Pana acum nu pentru ca nu am primit niciun raspuns la nici o intrebare