| delevadova a întrebat:

Ce e cu fundele astea toata lumea funda funda daca primesti una ce se intampla?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! funda se ofera celui care a raspuns cel mai corect unei intrebari si e un fel de" Multumesc" pentru efortul depus, datorita acestor fundite stranse primesti un punctaj si poti ocupa un loc bun in rank-ul TPU.
O zi frumoasa sa ai!

1 răspuns:
| CautNume a răspuns:

Atunci cand la o intrebare de a ta alegi raspunsul castigator, cel mai bun.Un fel de "multumesc".
Langa fiecare raspuns ai o funda gri.Dai click pe ea si ai ales raspunsul.NU trebuie sa ai funde ca sa poti da si NU trebuie sa dai funde ca sa poti primi. Funda inseamna si 100 de puncte.Multi cred ca daca ai multe funde devii Expert TPU, dar nu este asa.