| D1995 a întrebat:

Care e chestia cu fundele? Ce se întâmpla daca ai multe funde?

Răspuns Câştigător
| Argent_Britney_1999 a răspuns:

Cand dai funda nseamna ca alegi un raspuns castigator la intrebarea pusa... cu cat ai mai multe funde(raspunsuri castigatoare) cu atat ai mai multe puncte pe contul tau de TPU si avansezi in rank. nu este mare chestie, dar mie imi place pentru ca asa vad cati oameni am ajutat deci... Funda? big grin

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Funda este recompensa pe care o primeste utilizatorul cu cel mai bun raspuns postat la o intrebare pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Panglici love struck