| numeunic a întrebat:

Ce e prostia asta cu 'in asteptare' la intrebari si raspunsuri? Postarile se aproba oricu automat dupa vreo ora (nu cred ca a stat nimeni dupa 12 noapte sa imi aprobe mie un raspuns), deci de ce sa nu se aprobe instant, de ce aceasta asteptare?
https://postimg.cc/kDRrx5MQ

3 răspunsuri:
| Zorn a răspuns:

Cred ca se intampla pentru ca esti utilizator junior. Un fel de mod de a evita spam-ul.

| L1m80 a răspuns:

"nu cred ca a stat nimeni dupa 12 noapte sa imi aprobe mie un raspuns"
Ba da. Sunt mai multi moderatori care stau prin rotatie la orice ora. Este una aici care se lauda ca ea e "tura de noapte" numai pentru ca la ea e ziua cand la noi e noapte. Si nu are alta treaba decat sa stea cu ochii in ecran.

| AnneCyntia12 a răspuns:

Probabil incalca legile comunitatii TPU? Incearca sa o reformulezi si sa postezi din nou.