| bulebule a întrebat:

Cate raspunsuri trebuie sa ai pe TPU ca sa fie introduse automat? Mi se pare enervant sa dau un raspuns si sa nu-l pot posta deoarece trebuie sa-l aprobe cineva.

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

Toate întrebările și răspunsurile trec printr-un filtru de siguranță.

Dacă în conținutul lor nu sunt probleme de gen: jigniri, cuvinte obscene, etc. ele vor fi postate absolut toate întrebările și răspunsurile lor.

Un pic de răbdare!

deci toate raspunsurile trec si le verifica dar incepatorii li se aproba mai greu love struck ai rabdare dupa cateva intrebari si rapsunsuri ti se aproba automat\

@vivi

4 răspunsuri:
| antonius74 a răspuns:

Trebuie mai intai aprobate la toti, indiferent de numarul de raspunsuri date.

| bulebule explică:

Ciudat...
antonius tu ai peste 300 de raspunsuri si zici ca nu apar automat, indiferent de cate ai avea, iar lui zizi i-au aparut automat dupa vreo 10 raspunsuri.

Deci, cum e pana la urma? laughing

| RaLuCk a răspuns:

Pai ai nevoie de 30 ca sa ti le aprobe automnat... e cam enervant crede-ma stiu...

| a2 a răspuns:

Poi mie dupa vreo' 10 raspunsuri aprobate au inceput sa imi apara automatwinking