| AnonymousMLG a întrebat:

Ce fac cu punctele de pe TPU? am 204 puncte, 0 in ultimele 7 zile
Cum se castiga puncte?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Cu punctele TPU poti avansa in clasament. Puncte se castiga raspunzind la intrebari.Fiecare raspuns e notat cu 50 de puncte.Pentru funda primesti 100 puncte, daca raspunzi primul la o intrebare primesti in plus 50 de puncte, daca raspunzi al doilea primesti in plus 40 de puncte, daca raspunzi al treilea primesti 30 puncte bonus, daca raspunzi al patrulea primesti 20 puncte bonus, daca raspunzi al cincilea primesti 10 puncte bonus.Dar cum am zis orice raspuns primeste 50 puncte. Daca dai vot la cineva, orice fel de vot, pentru fiecare vot primesti 0, 50 puncte.Mai primesti cate un punct daca cineva iti da un calificatif.Adica se primeste un punct pentru calificativele de inteligent si folositot.Pentru calificativul amuzant, eronat, nefolositor nu primesti puncte.

1 răspuns:
| Yasmin875 a răspuns:

Punctele de pe TPU te ajuta sa avansezi în clasament.Le poți face foarte ușor. Daca dai răspunsuri inteligente si primești multe funde urci repede în clasament.