| VictorCti1234 a întrebat:

Ce inseamna "a da funda"?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Funda desemnează răspunsul câştigător la o întrebare si reprezinta felul de a mulţumi a celui care a pus întrebarea. La întrebarea ta o să primeşti mai multe răspunsuri. Alegi răspunsul pe care-l consideri mai bun şi mai folositor şi dai clic pe funda din dreapta lui şi apoi confirmi. Nu te grăbi, aşteaptă 1-2 zile, ca să primeşti mai multe răspunsuri şi să poţi alege. Pentru a afla mai multe despre TPU citeşte răspunsurile la ÎNTREBĂRI FRECVENTE.

1 răspuns:
| crazypop a răspuns:

A da funda se refera atunci cand desemnezi pe cineva ca cel mai bun, care ti-a fost cel mai de folos, care te-a ajutat sa-ti rezolvi respectiva problema, tu il desemnezi castigator laughing