| Rosimina a întrebat:

Ce inseamna ca esti utilizator "junior"Senior"...Etc? straight face Nu inteleg chestia asta...

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Junior este atunci cand nu ai 10 zile de la logare si nu ai 100 de raspunsuri. Senior devi cand ai 10 zile de la logare si minim 100 de raspunsuri. Expert Tup este atunci cand minim 500 de raspunsuri si 10 % dintre ele sa fie castigatoare adica Funda adica 1 din 10 castigatoare. Sper ca ai inteles. Mult succes. Funda?

| Rosimina explică (pentru Laurentiu_4547):

Mersi, am inteles :* si ti-am dat funda.