| tpu_ank a întrebat:

Ce parere ai despre acest site?
si de cat timp esti membru TPU?

5 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Scuze de întârziere. Interesant e faptul cum a ajuns siteul azi. De prin 2010.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare super ok site-ulhappysunt membra de 10 zilehee heewinking

| putzulica a răspuns:

Cam de 2 luni si siteul acesta e foarte frumos... si s-a gandit bine cine l-a facut dar cred ca ar trebui sa fie inbunatatit putin serverul ca mereu se blocheaza chatul

| Marry:X a răspuns:

Buna.Sunt membra din 6 maismug
. Am ceva vechimehappy. Mi se pare super fain, aici poti gasi raspunsurile necesare intr-un timp foarte scurthappy. Aici nu ai dusmani, ci doar prietenihappy. Plus ca iti faci cativa prietenihee hee.Pup.Pa.

| fevrier a răspuns:

De câteva zile.
Îmi place, am cu ce să-mi ocup timpul, şi cu folos.