| MisterKat a întrebat:

Azi fac 1 an de cand sunt membru al TPU.ro! happy Voi de cat timp sunteti? Ce parere aveti despre acest site? V-a schimbat viata? Mie da! Sunt dependent de el! happy

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La multi ani mai Katbatting eyelashes
Eu sunt aici din 12 august 2009hee hee
Dependenta nu sunt de el dar recunosc ca e un site folositor si intresant.Intr-un fel mi-a schimbat viatahee hee

| Elena1234456 a răspuns:

Si eu sunt dependenta de TPU, si am tot aproape un an de zile de cand mi-am facut cont. Mi-a schimbat viqta in bine, aici mi-am facut si multi prieteni, am gasit multe raspunsuri si am invatat sa fiu o persoana rationala si sa actionez inteligent, cum se spune "sa gandesc inainte sa vorbesc". Imi place TPU si doresc tot binele din lume comunitatii love struck.

| Rukhsandra a răspuns:

Eu sunt mai mititika tongue.am doar o luna (a facut o luna pe 25...cred)
ce sa-ti zic... la multi anibatting eyelashes big grin

| gabriela a răspuns:

La multi ani! Am impresia ca mi-am gasit perechea. Subscriu la cele scrise de tine - excelent site, mi-a schimbat viata, sunt dependenta... de o luna!

| Luori a răspuns:

Nu sunt dependenta de acest site, dar imi place. Asa mai aflu parerile celorlalti, iar cand am nevoie pot cere ajutor stiind ca cineva v-a raspunde happy. Unele pareri au contat mult pentru mine, iar raspunsurile celorlalti te face sa vezi si partea cealalta; sa vezi ca exista mai multe moduri de a intelege si privi un lucru.

| MisterKat explică:

Va multumesc tuturor pentru mesaje si pentru urari!happy Sa ne auzim sanatosi si peste 1 an! happy off. Atunci o sa fiu la facultate si deja peste 1 luna termin liceul ( crying nu vreau...). Ce repede trece timpul asta! La naiba! laughing

| matadoru a răspuns:

Este un site foarte frumos si in care iti poti face multi prieteni.Am cont de aproape 5 luni pe site si vreau sa zic ca ma ajuta foarte mult.Dependent nu pot sa spun dar intru des pe TPU si de fiecare data cand am o problema nu ma jenez sa va intreb cum o pot remedia.La mai multi ani pe TPU!

| c0rn3l1uss a răspuns:

Eu sunt de 7 luni şi 24 de zile.
Nu sunt dependent de acest site şi nici nu mi-a schimbat viaţa.

Răspuns utilizator avertizat
| Zambet a răspuns:

Si mie imi place site-ul.imi e de ajutor dar nu sunt chiar dependenta big grin big grin

Felicitari.partyy ca ai facut un anhee hee love struck

| vladzatto a răspuns:

Da este foarte tare site-ul este cool ce sa mai...

| bruneta05 a răspuns:

E sunt membra in acest site de o luna si putin. Mi se pare un site super si imi place mult fiindca o multime de oameni de pe acest site te ajuta in multe probleme.