| ReddY25 a întrebat:

Ce păreri aveți de cei care nu oferă fundă la întrebări?

Răspuns Câştigător
| ILikeBlackCats a răspuns:

Pai nu dau doi bani pe faptul ca oamenii isi pierd timpul ca sa le răspundă lor. Adevărul e ca si eu câteodată nu dau funda. Dar cumva la unele intrebari nu poti sa dai funda. Sper ca intelegi ce vreau sa zic.

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

Sau de obicei pentru ca toti sau majoritatea (cum au spus si ceilalti) dau răspunsuri bune.

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

Mersi pentru funda.

21 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acel raspuns nu este relevant pentru ei. Ceva normal.

| darrio2007 a răspuns:

Consideră că nu sunt de ajutor.

| MihaelaDart a răspuns:

Nici eu nu ofer mereu, din moment ce nu am găsit cale de rezolvare la subiect. Pentru ce sa ii premieze dacă nu au putut sa ma ajute la ce doream!? Ofer fundițe pe cinste, nu doar de dragul sa fie strânse.

| dullcat a răspuns:

Nicio parere.Nu e obligatoriu sa oferi funda.laughing

| blackann a răspuns:

Niste provinciali.

| iulia0514 a răspuns:

Eu personal am pățit ca 5 / 6 persoane au dat răspunsuri geniale și nu am vrut să se simtă neindreptatit nimeni și de aceea am preferat sa nu dau funda nimănui

| sammie a răspuns:

Cel mai probabil sunt niște persoane care vor doar să vadă răspunsurile, nu să le și evalueze în niciun fel.

| sammie a răspuns (pentru sammie):

În vreun fel*

| gigite a răspuns (pentru sammie):

Mai mult decat putini, asa sa se inteleaga.

Răspuns utilizator avertizat
| DeMicUnCălător a răspuns:

Judecați și incarcerați. Auzi la ei. să nu de-a fundă!? lol

| TheGentleman a răspuns:

Dacă toți dau răspunsuri bune și relevante, mi se pare aiurea să dau fundă unuia dintre ei, de exemplu și nu tuturor

| blairelovesmusic a răspuns:

Cei care nu ofera funda la intrebari ori nu stiu cum sa o acorde, ori nu iau in serios acest lucru. Am o parere negativa de oamenii care nu dau funda. Sunt unii care spun multumesc, dar sunt si altii care nu iti raspund deloc.

| gigite a răspuns:

Eu am, sau NU am nici o parere despre asta,... dar am o mare parere despre cel care intreaba! El ce parere are, sau nu are? Astept un raspuns.

| ReddY25 explică (pentru gigite):

Părerea e că urât că nu oferă, ajutorul contează

| Alin5644466 a răspuns:

Poate unii nu ofera funda la intrebari, deoarece cred ca nu stiu la care sa dea funda sau le plac toate raspunsurile si le-ar da la toate funda sau nu dau funda ca sa nu se certe cei care au dat raspunsuri intre ei ca de ce ii dau lu "x" funda si lui "y" nu

| Iulianaiuli78 a răspuns:

Motivele lor