| nimenisinimik a întrebat:

Ce sa fac daca am ajuns locul 1 pe TPU in clasamentul zilei? Primesc ceva remuneratie? Cand imi vine medalia, diploma sau butonul de aur. Dureaza mult pana vine.Nu de alta dar prietena mea nu vrea sa se casatoreasca cu mine pana nu imi vine premiul.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dac tine cont de asemenea nimicuri nu merita sa iti fie prietena.

| dannyel86 a răspuns:

Ca sa primesti medalie "onorifica" in calitate de campion al zilei, trebuie sa fii pe primul loc pana la ultima secunda din zi (ora 23:59:59). De la miezul noptii clasamentul se reseteaza pentru ziua urmatoare. Eu asa stiu si nu cred ca gresesc. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru dannyel86):

Corect

| AwGenetix a răspuns:

Ce te vei face sa afli ca premiul e o tipa mai buna decat prietena ta de exemplu?

| nimenisinimik explică (pentru AwGenetix):

Si ce te faci daca prietena mea e cea mai buna? Paradox, ha?

| AwGenetix a răspuns (pentru nimenisinimik):

Pot verifica asta in prealabil? sa vad daca e buna sau nu?

| nimenisinimik explică (pentru AwGenetix):

Nu ca tu iti dai **** virginu draculaughing