| dragosbogdan001 a întrebat:

Sunt pe locul 1 la clasamentul zilei si as vrea sa stiu cum imi dau seama ca am castigat insigna de campionul zilei sau daca m-a luat cineva la raspunsuri. Adica sa stiu unde ma duc maine sa verific. Si ce primesc pe langa insigna asta la profil? In afara de tombola aia la sfarsitul lunii ca stiu deja ca nu am sanse happy
https://postimg.org/image/kegtdnmg3/

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Acea insignă o vei primi după ce verifică adminele răspunsurile.Trebuie să aştepţi câteva zile, nu ai unde să verifici.Vei primi notificare când vei fi ales campionul zilei.

| dragosbogdan001 explică (pentru J0B0MAT):

Da, stiu ca dureaza pana se verifica raspunsurile, dar pot afla daca am fost pe primul loc ca raspunsuri sau nu?
P.S.: La 11 noaptea aveam cu 20 raspunsuri mai mult decat cel din urma mea. Echivalentul a 1 raspuns la 20 secunde daca vrea sa ma ia ca raspunsuri pana la 12 noaptea. Asta e cam imposibil, dar intrebarea este daca campionul zilei se reseteaza la 12 noaptea sau nu? Adica daca raspunzi pana la 1 noaptea, raspunsurile dintre 12 noaptea si 1 noaptea se pun la ziua precedenta sau la ziua in care ai trecut deja?

| J0B0MAT a răspuns (pentru dragosbogdan001):

Nu poţi până nu stabilesc clasamentul din acea zi.Se iau în calcul doar răspunsurile până la 12 noaptea pentru acea zi.Restul se trec la ziua următoare.

| dragosbogdan001 explică (pentru J0B0MAT):

Si cand au de gand sa stabileasca astia clasamentul de ieri? Daca intru aici (http://www.tpu.ro/campionul-zilei/zile/) nu au stabilit nici campionii din octombrie inca... Crezi ca in 15 zile aflu?

| J0B0MAT a răspuns (pentru dragosbogdan001):

Nu ştiu... poate dura ceva.Mai bine le dai mesaj.

| dragosbogdan001 explică (pentru J0B0MAT):

Si daca dau mesaj ce le zic? laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru dragosbogdan001):

Pffffflaughing

9 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna, Dragos! Din data de 1 noiembrie, titlul de Campionul Zilei va fi inlocuit de functionalitatea "Raspuns Apreciat" si de Optiunea de a comanda un premiu din Magazinul de Premii. Campionii lunilor trecute sunt facuti public aici: http://www.tpu.ro/......ctombrie/.

| dragosbogdan001 explică (pentru TPU.ro):

Pai si daca eu am luat titlul pe 4 noiembrie (cred, poate m-a intrecut cineva in ultima ora a zilei), atunci? Nu prea am inteles cum sta treaba. Pe mine ma intereseaza mai ales insigna aia de "campionul zilei", nu se mai da?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TPU.ro):

Https://www.tpu.ro/......ba-contul/