| CinevaOricineAntiJustinBieber a întrebat:

Ce se intampla cand esti suspendat? Ti se sterge contul sau numai poti trimite raspunsuri sau intrebari?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde si de motivul suspendarii. In mod normal, nu vei putea sa pui intrebari si vei putea sa postezi doar 5 raspunsuri pe zi. Insa daca ai fost suspendat pe motiv, ca ai abuzat de functia de votare, atunci nu vei putea nici sa votezi timp de o luna. Iar in cazuri extreme, este posibil chiar sa ti se stearga contul. Asa ca ai grija ce faci! Succes!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se sterge contul, aceasta este ultima sanctiune. Pe perioada suspendarii, care dureaza o luna, nu poti pune intrebari si poti da numai 5 raspunsuri pe zi si acestea se modereaza inainte de a fi afisate. Dupa expirarea termenului de suspendare trebuie sa ceri ridicarea suspendarii. Numai bine!

| CinevaOricineAntiJustinBieber explică:

Nu eu sunt suspendata! Am vrut sa stiu doar!