| didiDia a întrebat:

As dori sa stiu ce se intampla cu un utilizator suspendat. Nu mai poate posta nici un raspuns/ nici o intrebare? Sau? Am impresia ca totusi nu i se dezactiveaza contul, pentru ca am "vizitat" cateva conturi notate cu "utilizator suspendat"... Ce se intampla de fapt? Am vazut la unele intrebari raspunsuri etichetate cu,, raspuns utilizator suspendat". Ma gandesc ca acele raspunsuri s-au dat inaintea suspendarii.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Citeste asta:

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#43

| didiDia explică (pentru evenso):

Multumesc mult, evenso.

| evenso a răspuns (pentru didiDia):

Cu placere. happy

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este bine să citești și asta: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| didiDia explică (pentru Legiuitoarea):

Multumesc, Legiuitoarea.

| alexs99 a răspuns:

Membrii TPU care, in ciuda avertismentului primit, continua sa foloseasca un limbaj injurios/ obscen sau sa nu respecte regulile site-ului vor fi trecuti pe statutul "Suspendat". Timp de o luna sau trei, in functie de decizia adminului, ei:
- vor putea posta maxim 5 raspunsuri pe zi, iar acestea vor fi moderate
- nu vor putea posta nici o intrebare pe perioada suspendarii
- raspunsurile lor vor fi marcate special in lista de raspunsuri
- profilele lor de utilizator vor fi marcate cu utilizator suspendat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Citeşte regulamentul site-ului.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#43
Te pup!

| didiDia explică (pentru anonim_4396):

Multumesc, ingerinfrant.