| Simona020 a întrebat:

Ce se intampla cu TPU? De cateva zile nu imi afiseaza toate raspunsurile. De exemplu la categoria "intrebarile mele" vad 10 raspunsuri sic and dau clik vad decat 5 sau 6. De exemplu acum am pus o intrebare si nu pot vedea raspunsul. Mai intampina cineva problema asta?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai răbdare, nu se reactualizează imediat.
Pa, pa.

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Ba nu nu-ti va apararea prea curand asteapta pana maine la 7 si intra.Ca va merge

| Julyett a răspuns:

Si eu am aceeasi problema! Mai mereu patesc oh go on

| denymar a răspuns:

Si eu o intampin, dar îi trebuie putin timp raspunsului sa se arate...

| DinGri77 a răspuns:

Sterge cookies din browser, si cache-ul

| Simona020 explică:

Eu tot dau refresh de 20 de min rolling eyes