| Blackwoman27 a întrebat:

Ce se intampla cu TPU in seara asta? merge foarte tgreu ia raspunsurile sa le trimita foarte greu, cand pun o intrebare imi arata jumatate de pagina, cand dau la profilul cuiva ma uit la raspunsuril lui castigatoare si vreau sa dau clic pe intrebare cand dau click imi apare site'ul TPU.ro pagina pe care intru raised eyebrows ce se intampla? Si voi aveti aceeasi problema?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, din păcate. Şi cel mai ciudat mi se pare faptul că nu poţi accesa întrebările, la care s-a ales deja răspunsul câştigator (cel puţin de pe profilul celui "premiat"). Dar probabil vor rezolva programatorii şi treaba asta în câteva zile. Deci, răbdare!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai apar și defecțiuni tehnice, insistă!
Pa, pa.