| Digital112 a întrebat:

Ce utilizatori apreciati in prezent pe TPU?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pe toti cei care nu cauta sa jigneasca si isi vad de treaba lor, si sunt multi care chiar isi fac datoria pe site fara a jigni.
O zi bunahappy

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Pe mine. Ma autoapreciez.

| LTAA a răspuns:

In general, cei fruntasi in Clasamentul TPU:
http://www.tpu.ro/useri/clasament-general/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că bine zici. În prezent. În prezent pe nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O singura persoana cunoscuta anul asta aici care face cat zece preferinte.
Se simte ea, nu de alta, dar site-ul devine portocaliu spre gri si deja nu prea mai poti sa interactionezi cu userii ca in 2011, de exemplu, cand chiar puteai socializa placut cu o gama larga de oameni.

| angus35 a răspuns:

Nu am remarcat pe nimeni care sa vina cu niste raspunsuri aparte sau profunde.