| anonim_4396 a întrebat:

Ce va deranjeaza la TPU sau pe TPU? Haideti sa nu facem off-topic ci sa vorbim cat mai la subiect pls

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pe mine ma deranjeaza de la un timp kkatii astia care cauta sa cumpere masini dar ei nu au o chifla in burta, sunt nemancati cu lunile, iti spun bugetul lor de 4000 de lei, le zici ca e prea mic pentru ceva ok, si ei incep sa te faca de bani gata, rasfatat, sau ca nu esti conform cu realitatea.
Pai bine mai saracilor daca omul va da un raspuns voi il jigniti, ca am sa le dau sa sara in sus la prostii astia.

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Ei cred ca sa ai masina de 5000-6000 de lei e lux, cand pentru altii ăștia sunt banii de suc happy

| Mosotti a răspuns:

Imi place tot pe TPU, mai putin unii utilizatori fara caracter, dar aia-s putini. O mica problema este ca atunci cand modifici un mesaj nu apare instant si modificarea cum e normal sa fie.

| Sofer a răspuns:

Pana acum nu am observat nimic sa ma deranjeze.

| Nemessys a răspuns:

TPU-ul nu are nicio problema. Utilizatorii de pe el sunt problema.

| Mosotti a răspuns (pentru Nemessys):

Sunt putini aia nesimtiti, eu in 10 luni am vazut ca 95 % sunt okey.

| Simpatic a răspuns (pentru Mosotti):

95%, esti optimist

| Mosotti a răspuns (pentru Simpatic):

Eu zic ce am vazut, nu optimism sau neoptimism. Sunt f activ de 10, 5 luni si asta am constatat, ma refer la insulte, injuraturi. Dar oricum, una peste alta a fost okey ca raspunsuri, or mai fi unii care raspund la misto, dar nu chiar asa f multi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Utilizatorii laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar nu toti, majoritatea =)

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

happy