| sTyLe_9006 a întrebat:

Hello! Am si eu o intrebare: Sa zicem ca eu ii dau unui utilizator 2 voturi, adica folositor si inteligent. Dupa ce ii le-am dat, urmatoarea zii ma uit la "Comunitate" si scriu la "Cauta" utilizatorul caruia i-am dat voturile folositor si inteligent. De ce nu ii apar?

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Ii apar, dar voturile si cresterea in rank prin puncte si altele apar in 12h...

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Numărul de voturi nu se mai actualizează de câteva săptămâni. Când se va rezolva problema tehnică, atunci şi voturile se vor actualiza.

| Artemisia a răspuns:

Buna.
O sa ii apara voturile dupa ceva timp.Tpu are cateva probleme. Voturile, rankul sau poza la avatar necesita cateva ore pentru a apararea.
Mie nu imi apar punctele chiar in aceeasi zi cand le-am acumulat.Imi apar a doua zi dimineata.

| BlaBlaa a răspuns:

E vorba despre o intarziere, nimic mai mult. In cateva zile tot ii apar happy