| PredatoR a întrebat:

Cine a iesit Utilizatorul Anului? Eu am votat-o pe Legiuitoarea.

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Ce comunisti pe site-ul asta!
A fost stearsa intrebarea cealalta. Dar eu nu tac, decat daca-mi tai degetele!
Bai...deci tipa societatea asta a prostie, parsivenie si ipocrizie. Acum incep toti pufuletii, toti castravetii si bagatorii de seama sa felicite, sa se bage-n fata, desi ei au doar cateva zile pe site, desi cunosc mult prea putini useri. Ii mai si auzi: ''bravo, merita''. Ce merita ma? Ce sa merite?
Nu ma intereseaza ce, cum si-n ce fel. Anul asta trebuia sa iasa ioandensaal. Legiutoarea, este doar un user obisnuit, plictisitor, care joaca pe site rolul de fata batrana ce sufera de boala contrazicerii si suprematia adevarului, clasic genul femeii care in viata reala este nemultumita de ceva, nesatisfacuta, singura. Iti pot da ''n'' exemple in care Legiutoarea a raspuns fara sa fie in tema, adica eronat, iar atunci cand i s-a atras atentia c-a gresit, nici macar n-a avut bunul simt sa plece capul. Pe langa asta, la majoritatea intrebarilor, da raspunsuri seci, de parca raspunde pentru puncte, de parca nu doreste decat sa-si fructifice timpul pe ceva. N-am vazut-o in nicio perspectiva filosofica, in niciun vartej familial implicandu-se decisiv. Raspunde scurt si doar de dragul de-a o face. Chiar acum, mi-am adus aminte de-un raspuns de-al ei, de mult timp. Intrebarea era:
Cine credeti ca va iesi presedinte dupa turul 2 de alegeri?
Raspuns legiutoarea:
''Buna.
Cu siguranta unul dintre cei doi.
Pa, pa.''
rolling on the floor))
Treziti-va!

Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Uite că ţi s-a-ndeplinit dorinţa.
Ea a ieşit.
http://www.TPU.ro/blog/?p=2599
Pa, pa!

P.S: Şi eu am votat-o :D

| blueangel99 a răspuns:

Nici măcar nu o cunosc pe Jelli, deci nu aş fi votat pe cineva pe care nu cunosc(pe TPU) tongue
Pe Legiuitoarea o ştiu din-nainte să-mi fac cont.

| Diabolique a răspuns:

Oare este atât de greu să intri pe blogul ăla? http://www.TPU.ro/blog/?p=2599 Sau să vezi ce întrebare a fost sub a ta? http://www.TPU.ro/......ce-ziceti/

| Dennys1521 a răspuns:

Sunt foarte multe persoane care isi dau sufletul in raspunsuri
si cum sa castige tocmai legiuitoarea?
sunt persoane ca grecee12 sau ioandelasal care dau niste raspunsuri deosebite.
si ca castige tocmai cineva care scuipa 3-4 cuvinte pe raspuns
straight face

| Maariiaa a răspuns:

Http://www.TPU.ro/blog/?p=2599
Uite aici un link să te informezi. Foarte bine că ai votat-o,este problema ta. Mai bine nu spuneai pe cine ai votat pentru că se pot porni certuri datorită faptului că fiecare avem o părere diferită. Oricum,nu mai contează.
Este un utilizator bunicel,nu are răspunsuri prea grozave. Merita din plic ioanadelasal,dar asta a fost o nedreptate.
Această utilizatoare o felicit, dar nu merita din plin. Nu se implică cum trebuie. O alegere categoric proastă. Lăsând puțin voturile, să comparăm răspunsurile între ele!

| Crazyfish a răspuns:

Problema ta.
Eu nu.

| Furculingură a răspuns:

Nu pot sa cred ca a iesit Legiuitoarea! Imi pare sincer rau! Votasem Ioandelasal!

| forever4you a răspuns:

Benny big hug eu una n-am votat-o pe ea tongue nu cred ca e potrivita sa fie desemnata ca Utilizatorul Anului, l-am votat pe ioandelasalwinking

| tyana a răspuns:

Atunci ai motive de bucurie.Chiar ea a iesit :)
http://www.TPU.ro/blog/?p=2599