| JasonMcCann a întrebat:

De ce nu putem vota orice utilizator ca sa fie utilizatorul anului? S-au mai votat utilizatori si in anii trecuti? De ce au ales conducatorii TPU-ului ca utilizatorii care sunt la 'Voteaza Utilizatorul Anului'?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

S-au putut propune toti utilizatorii la o intrebarea pusa de catre admini la categoria asta ...si din toti userii aceia, au fost alesi cei care au avut cele mai multe voturi!
Aia a fost propunerea ...acum asta este votul final!
Si.da au mai fost alesi utilizatorii anului si in anii trecuti!
Anul 2009-brigaela, 2010-noname

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Administratorii site-ului au ales acei useri, în urma numărării propunerilor de la întrebarea aceasta : http://www.TPU.ro/......-ultimul/.
Brigaela și NOname lipsesc de pe listă, deoarece au fost alese în anii precedenți.
Baftă!

| mona a răspuns:

Nu stiu si habar nu am de ce lipseste NO NAME de pe lista

| JasonMcCann explică (pentru mona):

NOname a fost utilizatorul anului 2010.Nu poate fi de 2 ori utilizatorul anului.; big grin

| mona a răspuns (pentru JasonMcCann):

Nu am stiut ca nu poti fi de 2 ori utilizatoru anului